Oświetlenie

Oświetlenie ma szczególną moc. Jest bardzo ważnym elementem wyposażenia każdej przestrzeni. W zasadniczy sposób kształtuje i aranżuje wnętrze oraz ma decydujący wpływ na walory estetyczne i jakość życia. Odpowiednio zaplanowane może subtelnie podkreślać lub kierować uwagę na niepowtarzalne elementy wnętrza.

Różnorodne wzornictwo, szeroki wybór n...

Oświetlenie ma szczególną moc. Jest bardzo ważnym elementem wyposażenia każdej przestrzeni. W zasadniczy sposób kształtuje i aranżuje wnętrze oraz ma decydujący wpływ na walory estetyczne i jakość życia. Odpowiednio zaplanowane może subtelnie podkreślać lub kierować uwagę na niepowtarzalne elementy wnętrza.

Różnorodne wzornictwo, szeroki wybór najciekawszych lamp zagranicznych i polskich producentów gwarantuje, że dzięki nim podkreślimy i nadamy indywidualny i wyjątkowy klimat.

Więcej

Oświetlenie Jest 1117 produktów.

Podkategorie

 • Plafony i Lampy Sufitowe

  Plafony i krótkie lampy przysufitowe mogą być stosowane wymiennie z wiszącymi, często są ich odpowiednikami. Będą świetnym rozwiązaniem w niedużych i niskich pomieszczeniach. Dzięki swoim rozmiarom nie zajmują dużo miejsca, a wnętrze wygląda na większe optycznie.

 • Oprawy Natynkowe

  Oprawy natynkowe, tuby, kostki czy reflektory są oświetleniem, które świetlenie sprawdza się nie tylko jako światło techniczne, ale i ogólne. Często mają możliwość nakierowania wiązki świetlnej tam, gdzie gdzie go brakuje. Proste formy zachwycają swoim minimalizmem oraz prostotą z jaką mogą być dopasowane do każdego wnętrza.

 • Lampy Wiszące

  Oryginalne lampy wiszące o niepowtarzalnych formach i stylach. Doskonale sprawdzają się w różnych typach wnętrz. W wielu aranżacjach wyróżniają się na tle innych opraw. Oświetlają i nadają charakter, oraz stanowią wyjątkową ozdobę.

 • Oprawy Podtynkowe

  Oprawy podtynkowe są prostym i idealnym sposobem na oświetlenie każdego pomieszczenia. Mają szerokie zastosowanie oraz doskonale prezentują się na suficie. Ich głównym zadaniem jest oświetlenie konkretnych elementów wystroju wnętrza lub jego całości, a kompozycje w jakich mogą być montowane oraz powodowane efekty świetlne zachwycają.

 • Lampy Dziecięce

  Oświetlenie pokoju dziecięcego jest jednym z najistotniejszych elementów. Lampy dziecięce, oprócz swej podstawowej funkcji powinny być także interesujące dla maluchów, dorastać z nimi i dostosowywać się do ich potrzeb. Oświetlenie zaprojektowane z myślą o najmłodszych będzie gwarancją komfortowej zabawy i nauki.

 • Lampy Łazienkowe

  Oświetlenie każdej łazienki jest ważnym elementem funkcjonalnego życia codziennego. Niezależnie od tego, czy jest to wytworny pokój kąpielowy, domowe SPA, czy prosta komfortowa łazienka, światło musi spełniać szereg funkcji. Lampa główna może być zarówno pięknym plafonem lub zjawiskowym żyrandolem, a nad lustrem zdobić może stylowy kinkiet.

 • Kinkiety

  Kinkiety ścienne mogą przybierać oryginalne kształty i formy. Boczne oświetlenie często pełni funkcję dekoracyjną, ale jest również stosowane jako dodatkowe doświetlenie wnętrza. Dzięki nim można całkowicie odmienić charakter pomieszczenia. Sypialnia stanie się przytulna i nastrojowa, salon bardziej elegancki, a regulowane kinkiety zapewnią niezbędne oświetlenie do pracy.

 • Lampy Stołowe i Biurkowe

  Lampy stołowe ze szklanym kloszem lub abażurem z tkaniny są idealnym uzupełnieniem wnętrza. Stylowe modele o wytwornych kształtach, odpowiednio dobrane będą piękną i funkcjonalną ozdobą nie tylko na stół, ale także komodę, biurko i szafkę nocną. Umilają wieczory, wprowadzają przytulną atmosferę i nadają ciepło.

 • Lampy Podłogowe

  Lampy podłogowe to najbardziej elastyczny i mobilny rodzaj oświetlenia dodatkowego. Ich największą zaletą jest możliwość ustawienia w dogodnym miejscu w salonie lub sypialni. Oświetlą i nadadzą niesamowity nastrój. Często stanowią także wyjątkową dekorację, a niektóre modele są prawdziwymi dziełami sztuki.

 • Oprawy Schodowe

  Oprawy schodowe są dyskretnym dodatkowym oświetleniem pozwalającym uzyskać ciekawe efekty podświetlenia schodów lub ciągów komunikacyjnych. Sprawdzają się świetlenie jako dekoracja, oraz zapewniają bezpieczeństwo wieczorem i w nocy. Ich światło podkreśli elegancję i wykończenie wnętrza.

 • Lampy Zewnętrzne

  Lampy zewnętrzne mają wiele zastosowań. Umilają wieczorny odpoczynek, pozwalają się odprężyć i zrelaksować podczas wieczornych spotkań. Rozświetlają piękne aranżacje ogrodowe i parkowe, powodując zachwyt i podnosząc atrakcyjność obiektu. Ogromny wybór opraw sprawia, że bez problemu można je dopasować do większości stylów.

na stronę
Pokazuje 1 - 100 z 1117 elementów
Pokazuje 1 - 100 z 1117 elementów